Звітування в режимі єдиного онлайн-вікна

23 серпня 2013 8
Уряд схвалив Концепцію створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності», що дозволяє платникам податків звітувати в усі центральні органи влади в режимі он-лайн через спеціальне «єдине вікно» та за єдиним уніфікованим стандартом

Уряд схвалив Концепцію створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» (далі — Концепція), що дозволяє платникам податків звітувати в усі центральні органи влади в режимі он-лайн через спеціальне «єдине вікно» та за єдиним уніфікованим стандартом. 

Зокрема, відповідно до Концепції громадяни та підприємства замість подання значної кількості ідентичних звітних даних у різні органи влади та за різними стандартами, зможуть подавати їх дистанційно один раз. Для цього між центральними органами влади буде налагоджений автоматичний інформаційний обмін, що дозволить оперативно отримати доступ до звітних даних, необхідних для виконання покладених на них функцій. 

 За оцінками розробників Концепції, запровадження «єдиного вікна» дозволить громадянам і бізнесу заощадити час і скоротити матеріальні витрати на підготовку та подання звітності, а органам влади — на її прийом і обробку, відмовитися від паперового документообігу і знизити вплив людського фактору (наявності помилок у звітах, суб’єктивізму, корупційних проявів тощо).  

Планується, що Концепція реалізовуватиметься в три етапи:

  • на першому — уніфікація електронної звітності, що подається до центральних органів влади в електронній формі;
  • на другому — впровадження єдиних стандартів формування та подання звітності в електронній формі;
  • на третьому — впровадження системи в промислову експлуатацію. 


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах