Перевезення водним транспортом: ліцензування та держнагляд

30 серпня 2013 4
Мінінфраструктури затвердило нові Ліцензійні умови, які визначають організаційні, кваліфікаційні та технологічні вимоги до суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським транспортом

Мінінфраструктури затвердило нові Ліцензійні умови, які визначають організаційні, кваліфікаційні та технологічні вимоги до суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським транспортом (далі — Ліцензійні умови).

Контроль за додержанням Ліцензійних умов відповідно до Порядку, затвердженого наказом Мінінфраструктури від 26.07.2013 № 525, здійснює Укртрансінспекція та її територіальні органи шляхом проведення планових і позапланових перевірок.

Зокрема, Порядком контролю за додержанням Ліцензійних умов передбачено, що планові перевірки проводяться органом ліцензування за умови письмового повідомлення про проведення планової перевірки не пізніше ніж за 10 днів до початку проведення цієї перевірки.

Строк здійснення планової перевірки не може перевищувати 15 р. дн., а для суб’єктів малого підприємництва — 5 р. дн.

Строк здійснення позапланової перевірки — не більше 10 р. дн., а для суб’єктів малого підприємництва — 2 р. дн.

Продовження встановлених строків проведення перевірок не допускається.

У разі встановлення за результатами перевірки неможливості ліцензіата забезпечити виконання відповідних ліцензійних умов контролюючий орган протягом 10-ти робочих днів приймає рішення про анулювання ліцензії.

Одержати нову ліцензію можна буде не раніше ніж через рік з дати прийняття рішення органу ліцензування про анулювання попередньої ліцензії.

Накази наберуть чинності з дня їх офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль