Затверджено форму заяви про включення до реєстру виробників автомобілів, які їх утилізують

10 вересня 2013 4
Мінпромполітики затвердило форму заяви про внесення суб’єктів господарювання до реєстру підприємств, що виробляють транспортні засоби та взяли на себе зобов'язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва

Мінпромполітики затвердило форму заяви про внесення суб’єктів господарювання до реєстру підприємств, що виробляють (виготовляють) транспортні засоби та взяли на себе зобов'язання забезпечити утилізацію транспортних засобів власного виробництва.

Також затверджено форму Інформації про виробництво (виготовлення) транспортних засобів та Мережі пунктів прийому та пунктів розбирання транспортних засобів, які були вироблені суб’єктом господарювання. Ці документи є додатками до заяви.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах