Новий порядок розгляду звернень до Держфінінспекції

10 вересня 2013 4
Мінфін затвердив новий порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Держфінінспеції та її територіальних органах

Мінфін затвердив новий порядок розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Держфінінспеції та її територіальних органах. Так, звернення може бути подане особою або групою осіб особисто або поштою. Воно має містити ПІБ, місце проживання громадянина, сутність порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви, скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано розбірливим почерком, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

Розглядають і вирішують звернення в термін не більше одного місяця від дня їх надходження з урахуванням вихідних, святкових та неробочих днів. Якщо звернення не потребують додаткового вивчення та проведення перевірки за ними, — невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах