Скорочено перелік документів для отримання ліцензії на проведення землеоціночних робіт

12 вересня 2013 8
Уряд вніс зміни до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою КМУ від 04.07.2001 № 756

Уряд вніс зміни до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, затвердженого постановою КМУ від 04.07.2001 № 756.

Зокрема,  віднині суб’єкту господарювання для отримання ліцензії на проведення землеоціночних робіт уже не обов’язково подавати до органу ліцензування витяг з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок (далі — Реєстр оцінювачів).

Адже відомості щодо внесення оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок до Реєстру оцінювачів можна безпосередньо отримати на офіційному веб-сайті Держземагентства України.

Відповідні зміни поширюються на всіх суб’єктів господарювання, які мають намір провадити на території України господарську діяльність щодо проведення землеоціночних робіт та земельних торгів, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах