Оновлено Держреєстр РРО

8 жовтня 2013 0
Затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

Затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

При цьому попередній наказ МДЗ «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій»  від 18.09.2013 № 491 визнано таким, що втратив чинність з 01.10.2013.

Нагадаємо, що зазначений Держреєстр має табличний вигляд та містить перелік моделей, дозволених для первинної реєстрації в податкових органах та моделей, первинна реєстрація яких заборонена. Стосовно кожної моделі зазначається її назва, версії внутрішнього програмного забезпечення, найменування та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації в органах ДПС, дата та номер рішення про включення до Державного реєстру, а також сфера застосування відповідного РРО.

Застосовувати дозволено виключно лише внесені до реєстру версії програмного забезпечення та модеми, які їм відповідають.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах