Як визначати вартість платних соцпослуг

9 жовтня 2013 6
Мінсоцполітики відповіло на питання щодо визначення вартості платних соціальних послуг

Мінсоцполітики відповіло на питання щодо визначення вартості платних соціальних послуг. Так, при розрахунку тарифів терцентру потрібно враховувати фактичні витрати за минулий рік.

Витрати на оплату праці заввідділення соціальної допомоги вдома, заступника завідувача, соцпрацівника відносяться до загальновиробничих витрат.

Адміністративні витрати включаються до тарифу в розмірі не більше 15% витрат на оплату праці, визначених за нормами обслуговування для надання цієї послуги працівником (працівниками). Тобто якщо адмінвитрати більші за 15% оплати праці, у розрахунок тарифу їх включають у розмірі 15%, якщо менше — фактичну величину адмінвитрат.

Витрати на опалення, освітлення, водопостачання, водовідведення та інше утримання виробничих приміщень включаються до загальновиробничих витрат.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах