Низку дозвільних процедур в АПК скасовано

9 грудня 2015 21
Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі»

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі».

Так, скасовується або обмежується дія деяких дозвільних процедур та вимог у здійсненні господарської діяльності сільськогосподарських підприємств, а також обмежується повноваження окремих державних органів щодо функцій державного контролю.

Зокрема, переглянуто окремі обов’язкові процедури та дозволи в агропромисловому комплексі (у сфері ветеринарії, пестицидів та агрохімікатів, тваринництва, харчових продуктів, рибного господарства, природокористування).

Відповідні зміни внесено до Кодексу України про надра, Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також законів України «Про карантин рослин», «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», «Про ветеринарну медицину», «Про племінну справу у тваринництві», «Про дитяче харчування», «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про пестициди і агрохімікати», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах