Як уряд планує уніфікувати механізм подання електронної звітності суб’єктами господарювання

29 жовтня 2013 14
Урядом затверджено план заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності»

Урядом затверджено план заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» (далі — План).

Відповідно до цього Плану Міндоходів, Держінформнауки, Пенсійному фонду та фондам загальнообов’язкового державного страхування, зокрема, доручається до кінця 2013 року удосконалити процес підготовки і подання до них електронної звітності шляхом уніфікації її форматів.

У свою чергу суб’єктам подання відповідної звітності планується до березня 2014 року безкоштовно надати єдине спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання електронної звітності.

Загалом остаточне впровадження автоматизованої системи в промислову експлуатацію передбачається до березня 2015 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах