Своєчасне подання декларації — обов’язок платників

30 жовтня 2013 2
Платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді

Відповідно до пункту 49.2 Податкового кодексу України (ПК) платник податків зобов’язаний за кожний звітний період подавати декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

Платники податку на прибуток підприємств, які оподатковуються за ставкою 0% відповідно до пункту 154.6 ПК, подають контролюючим органам декларації (розрахунки) з податку на прибуток підприємств за спрощеною формою.

Згідно з Податковим кодексом подати звітність з податку на прибуток необхідно протягом 60 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року, а в окремих випадках — протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Щодо податку на додану вартість, то кодексом передбачені наступні терміни:

  • для місячних платників — щомісячно протягом 20 днів, що настають за останнім календарним днем звітного місяця;
  • для квартальних платників — щоквартально протягом 40 днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах