Держстат оновив звітність про громадські об’єднання, партії, профспілки та благодійні організації

6 листопада 2013 14
Затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) «Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації»

Затверджено нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПГО (річна) «Звіт про зареєстровані громадські об’єднання, професійні спілки, політичні партії та благодійні організації».

Вона вводиться в дію починаючи зі звіту за 2013 рік на заміну формі № 1-ПГО (річна) «Звіт про політичні партії та громадські організації станом на 1 січня 20__ року», затвердженої наказом Держкомстату від 26.08.2009 № 328.

Передбачено, що нову форму не пізніше 20 січня подаватимуть:

  • Укрдержреєстр;
  • структурні підрозділи головних управлінь юстиції Мін’юсту в АРК, в областях, містах Києві та Севастополі, а також районні, районні у містах, міські (міста обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах