Як зараховують кошти в іноземній валюті на поточні рахунки фізосіб

10 грудня 2015 39
Надходження коштів в іноземній валюті в межах України на поточний рахунок в іноземній валюті фізичної особи (резидента або нерезидента) здійснюється винятково шляхом переказу коштів в іноземній валюті з іншого власного рахунку або шляхом унесення готівки власником рахунку

Порядок надходження коштів в іноземній валюті на поточні рахунки фізичних осіб в межах України затверджений постановою Правління НБУ від 16.09.2013 № 365.

Цим Порядком установлено, що надходження коштів в іноземній валюті в межах України на поточний рахунок в іноземній валюті фізичної особи (резидента або нерезидента) здійснюється винятково шляхом переказу коштів в іноземній валюті з іншого власного рахунку або шляхом унесення готівки власником рахунку.

Постановою від 08.12.2015 № 870 Нацбанк доповнив перелік дозволених зарахувань, до якого відніс також іноземну валюту, отриману клієнтом — фізичною особою в результаті погашення іменних ощадних (депозитних) сертифікатів, номінованих в іноземній валюті, та процентів за ними.

Інші надходження в іноземній валюті, як і раніше, підлягають обов’язковому продажу банком на міжбанківському валютному ринку, а гривневий еквівалент від продажу має бути зарахований на поточний рахунок в національній валюті фізичної особи.

Постанова № 870 набрала чинності 10.12.2015.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах