Трансфертне ціноутворення

11 листопада 2013 6
У свіжому номері тижневика «Головбух» експерти продовжують розглядати наслідки законодавчих змін щодо трансфертного ціноутворення

У свіжому номері тижневика «Головбух» експерти продовжують розглядати наслідки законодавчих змін щодо трансфертного ціноутворення.

Як відомо, зміни в Податковому кодексі України, що встановлюють правила держконтролю за трансфертним ціноутворенням, набули чинності ще 1 вересня. Але тільки в жовтні Кабмін взявся до затвердження необхідних підзаконних актів. З’ясуйте, які документи вже прийнято та яких слід чекати найближчим часом, з коментаря «Трансфертне ціноутворення: Кабмін затверджує підзаконні акти».

Крім того, багато уваги в новому номері приділено тонкощам інвентаризації, з якими ви можете ознайомитись у рубриці «Організація діяльності підприємства». Чи обов’язково виводити  з експлуатації основні засоби, що тимчасово не використовуються,  дізнаєтеся зі статті «Тимчасовий простій основного засобу: як бути з амортизацією», а з рубрики «Довідкова інформація» — про величини приросту індексу споживчих цін.

Замовляйте тижневик «Головбух» № 41/2013 і дізнайтеся більше!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах