Особливих умов подачі відомості розподілу не передбачено

11 грудня 2015 36
Фахівці ФСС від НВВ повідомили, що особливих умов подання Відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності для окремих категорій страхувальників чинним законодавством не передбачено

Фахівці ФСС від НВВ повідомили, що особливих умов подання Відомості розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (далі — відомість розподілу) для окремих категорій страхувальників чинним законодавством не передбачено.

Нагадаємо, що форма відомості розподілу наведена у додатку 3 до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний), затвердженого постановою правління ФСС від НВВ від 30.11.2010 № 30. Її страхувальники подають до робочих органів виконавчої дирекції ФСС від НВВ за місцезнаходженням (місцем проживання) один раз на рік до 25 січня року, наступного за звітним.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах