При придбанні нерухомості без укладання договору купівлі-продажу пенсійний збір не сплачується

22 листопада 2013 2
Пенсійний фонд України роз’яснив, коли потрібно сплачувати збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна

Пенсійний фонд України роз’яснив, коли потрібно сплачувати збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомого майна.

Так, платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування є підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та фізичні особи, які придбавають нерухоме майно, за винятком державних підприємств, установ і організацій, що придбавають нерухоме майно за рахунок бюджетних коштів, установ та організацій іноземних держав, що користуються імунітетами і привілеями згідно із законами та міжнародними договорами України, а також громадян, які придбавають житло та перебувають у черзі на одержання житла або придбавають житло вперше.

Об’єктом оподаткування для зазначених платників є вартість нерухомого майна, зазначена в договорі купівлі-продажу такого майна.

Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу нерухомості сплачується з вартості нерухомого майна без урахування податку на додану вартість, якщо сума такого податку вказана в документі, що підтверджує вартість нерухомого майна.

У разі придбання нерухомого майна іншим способом, ніж за договором купівлі-продажу, збір на обов’язкове державне пенсійне страхування не сплачується.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах