Заповнюємо платіжні доручення за правилами Міндоходів

29 листопада 2013 6
Експерти продовжують коментувати законодавчі зміни у свіжому номері тижневика «Головбух» № 44/2013

Експерти продовжують  коментувати законодавчі зміни у свіжому номері тижневика «Головбух» № 44/2013. Серед таких нововведень — Порядок заповнення платіжних документів, затверджений Міндоходів, новий відлік піврічного строку для обов’язкового продажу іноземної валюти, підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.

Нюанси застосування звичайної ціни в неконтрольованих операціях та коригування ПДВ у разі продажу програмного продукту без застосування пільги висвітлено в рубриці «Податки».

Як відобразити в обліку постачальника операцію з поставки зерна за форвардним контрактом, і чим він відрізняється від ф’ючерсного пояснено в статті «Поставка зерна за форвардним контрактом: хто залишається у виграші».

Чи має право роботодавець оплатити працівнику листок непрацездатності, виданий медичним закладом іншого міста, з’ясовує автор у статті «Оплачуємо лікарняний, виданий в іншому місті».

Замовляйте тижневик «Головбух» № 44/2013 і дізнайтеся більше!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах