Уряд збільшив стаж для пільгових пенсій за рахунок підприємства

15 грудня 2015 79
Уряд вніс зміни до Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці

Уряд вніс зміни до Порядку призначення пенсій за рахунок коштів підприємств та організацій окремим категоріям працівників за результатами атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 18.07.2007 № 937.

Для призначення пільгової пенсії за рахунок коштів підприємства загальний стаж роботи має становити для:

  • чоловіків — не менше 30 років;
  • жінок — не менше 25 років.

До цього для призначення зазначеної пенсії загальний стаж мав бути не менше 25 років для чоловіків та не менше 20 років для жінок.

Нагадаємо, що пільгові пенсії можуть призначатися за рахунок коштів підприємств та організацій (крім тих, що фінансуються або дотуються з бюджету) відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-ІV працівникам, що працюють (працювали) на виробництвах, роботах, за професіями і на посадах, не передбачених списком № 1 та списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених постановою КМУ від 16.01.2003 № 36.

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах