«Мінфінівська» ПДВ-звітність скасовується

20 грудня 2013 4
У зв’язку з проведенням адміністративної реформи визнано таким, що втратив чинність, наказ Мінфіну «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» від 25.11.2011 № 1492

У зв’язку з проведенням адміністративної реформи визнано таким, що втратив чинність, наказ Мінфіну «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» від 25.11.2011 № 1492.

Зокрема, це пов’язано з тим, що згідно з Законом України від 04.07.2013 № 404-VII функції з розробки та затвердження порядків, інструкцій, положень, форм розрахунків, звітів, декларацій, інших документів з питань адміністрування податків покладено на Міндоходів. 

Власне, Міндоходів уже розробило нові форми податкової звітності з ПДВ та Порядок їх заповнення і подання. З проектом відповідного наказу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті МДЗ.

Наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах