Робоча ситуація дня: Щодо терміну використання марок акцизного податку, отриманих до 01.09.2013

23 грудня 2013 8
У підприємства — платника податку на прибуток обліковуються марки акцизного податку, отримані до 01.09.2013. Який термін використання таких марок згідно з чинним законодавством?

У підприємства — платника податку на прибуток обліковуються марки акцизного податку, отримані до 01.09.2013. Який термін використання таких марок згідно з чинним законодавством?

З першого вересня 2013 року постановою КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1251 і від 13 березня 2013 р. № 188» від 03.07.2013 № 474 запроваджено марки акцизного податку нового зразка для алкогольних напоїв вітчизняного та імпортного виробництва та марки акцизного податку для тютюнових виробів вітчизняного та імпортного виробництва.

Нагадаємо, відповідно до підпункту 212.1.1 Податкового кодексу України (ПК) платниками акцизного податку є особи, які виробляють підакцизні товари (продукцію) на митній території України, у т. ч. з давальницької сировини.

Імпортування та подальша реалізація алкогольних напоїв, які марковані марками акцизного податку поперед-нього зразка, можуть здійснюватися протягом 12 місяців з дати запровадження марок нового зразка, незалежно від дати розливу продукції та дати експортування її іноземному виробнику.

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль