Робоча ситуація дня: Обов’язок платника ПДВ вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

11 січня 2014 10
Чи потрібно вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за відсутності господарської діяльності?

Чи потрібно вести Реєстр виданих та отриманих податкових накладних за відсутності господарської діяльності?

Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі — Реєстр) затверджено наказом МДЗ від 25.11.2013 № 708 (далі — Порядок № 708).

Відповідно до пункту 2 Порядку № 708 Реєстр ведеться особами, зареєстрованими як платники ПДВ. Копії записів у Реєстрах платники ПДВ щомісяця подають податковому органу за відповідний період в електронному вигляді.

Також треба пам’ятати, що при проведенні планової або позапланової виїзної документальної перевірки платник ПДВ зобов’язаний забезпечити доступ посадових осіб податкового органу до Реєстру (п. 4 Порядку № 708).

Реєстр є основою для відображення зведених результатів обліку ПДВ в податкових деклараціях з ПДВ (п. 6 Порядку № 708).

Тому незалежно від здійснених операцій у відповідному податковому періоді підприємство зобов’язано вести Реєстр та подавати його копію до податкового органу. Цей документ є підставою для складання декларації з ПДВ.

Ще більше робочих ситуацій ви знайдете в системі актуальних консультацій «Expertus: Податки»



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах