Звітуємо за 2013 рік

17 січня 2014 12
Для успішного та вчасного складання фінансової звітності бухгалтеру потрібно багато часу та зусиль. Щоб допомогти йому в цій справі, експерти видання «Бібліотека Головбуха» розробили довідник із заповнення річної фінансової звітності

Для успішного та вчасного складання фінансової звітності бухгалтеру потрібно багато часу та зусиль. Щоб допомогти йому в цій справі, експерти видання «Бібліотека Головбуха» розробили довідник із заповнення річної фінансової звітності.

До довідника включено всю необхідну інформацію для заповнення фінансової звітності. Зокрема, розкрито всі джерела інформації бухгалтерського обліку, формули підсумкових рядків форм фінансової звітності та відповідні норми методичних рекомендацій щодо їх заповнення у статті «Заповнюємо річну фінансову звітність» свіжого номеру журналу.

Чи передбачено відповідальність за неподання підприємством фінансової звітності або подання її з недостовірною інформацією? Ким та які санкції застосовуються у таких випадках, читайте в журналі «Бібліотека Головбуха» № 01/2014.

Замовляйте та дізнайтеся більше!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах