Контроль за експортними операціями у сфері ЗЕД: упорядкування нормативної бази

31 січня 2014 6
У рамках проведення адмінреформи та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства визнано такими, що втратили чинність, спільні накази ДМС і ДПС України.

У рамках проведення адмінреформи та з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства визнано такими, що втратили чинність, спільні накази ДМС і ДПС України:

  • «Про затвердження Порядку взаємодії митних і податкових органів при здійсненні державного контролю за експортом окремих видів товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності» від 12.07.2004 № 512/387;
  • «Про внесення змін до Порядку взаємодії митних і податкових органів при здійсненні державного контролю за експортом окремих видів товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності» від 06.04.2007 № 289/221.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах