Оформлення права користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення

24 лютого 2014 6
У разі відсутності рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про припинення права колективної власності на земельні ділянки реформованих колективних сільськогосподарських підприємств земельні ділянки сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями та дворами розподіляються відповідно до установчих документів цих підприємств або за згодою власників земельних часток

Держземагентство у листі розглянуло порядок оформлення права користування (оренди) земельною ділянкою сільськогосподарського призначення. Згідно зі статтею 22 Земельного кодексу України (ЗК) землі під господарськими будівлями і дворами є землями сільськогосподарського призначення (несільськогосподарські угіддя).

У разі відсутності рішення органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування про припинення права колективної власності на земельні ділянки (несільськогосподарські угіддя) реформованих колективних сільськогосподарських підприємств земельні ділянки сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями та дворами розподіляються відповідно до установчих документів цих підприємств або за згодою власників земельних часток (паїв).

У разі недосягнення згоди це питання вирішується в судовому порядку (ст. 30 ЗК).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах