Затверджено формат документів для проведення електронної перевірки

27 лютого 2014 8
Формати документів та інша інформація про порядок подання документів оприлюднюються на веб-порталі Міндоходів у рубриці «Електронна перевірка»

Міндоходів затвердило формати документів, які подаються в електронній формі для проведення електронної перевірки:

  • Журналу господарських операцій;
  • Книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої і п’ятої груп, які не є платниками ПДВ), яка надається платником для проведення електронної перевірки;
  • Книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої і п’ятої груп, які є платниками ПДВ), яка надається платником для проведення електронної перевірки.

Також затверджено Порядок подання документів в електронній формі для перевірки. Так, документи можуть бути надіслані за 10 календарних днів до очікуваного початку проведення електронної перевірки:

  • з віддаленого персонального комп’ютера;
  • шляхом використання послуг центрів обслуговування платників податків.

Формати документів та інша інформація про порядок подання документів оприлюднюються на веб-порталі Міндоходів у рубриці «Електронна перевірка».

Інші загальні вимоги та порядок подання документів для проведення електронної перевірки визначаються відповідно до нормативно-правового акта Міндоходів з питань підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах