Витрати, які не амортизуються

12 березня 2014 2
Витрати, які не амортизуються та повністю належать до складу витрат у звітному періоді їх здійснення, зазначено в пункті 144.2 ПК

Міндоходів у роз’ясненні процитувало норми пунктів 144.2 та 144.3 Податкового кодексу України (ПК) та нагадало про те, які витрати не підлягають амортизації.

Витрати, які не амортизуються та повністю належать до складу витрат у звітному періоді їх здійснення, зазначено в пункті 144.2 ПК.

До них належать, зокрема, витрати на утримання основних засобів, що знаходяться на консервації, та на ліквідацію основних засобів.

У пункті 144.3 ПК перераховано витрати, які також не амортизуються та проводяться за рахунок відповідних джерел фінансування. Зокрема, це витрати бюджетів на заплановане будівництво, вартість гудвілу, витрати на придбання/самостійне виготовлення та ремонт, а також на реконструкцію, модернізацію або інші поліпшення невиробничих основних засобів.

Міндоходів нагадало, що до невиробничих основних засобів відносяться активи, які не використовуються в господарській діяльності платника податку.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах