Національний банк України скоротив термін здійснення операції з купівлі уповноваженими банками іноземної валюти

20 березня 2014 11
Від 19 березня 2014 року кошти для купівлі інвалюти за дорученням юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців можуть бути перераховані не раніше п’ятого операційного дня після дня зарахування гривень на окремий аналітичний рахунок, а починаючи з 25 березня 2014 року — не раніше четвертого

Національний банк України скоротив термін здійснення операції з купівлі уповноваженими банками іноземної валюти за дорученням юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців.

Від березня 2014 року кошти для купівлі іноземної валюти за дорученням юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців можуть бути перераховані не раніше п’ятого операційного дня після дня зарахування гривень на окремий аналітичний рахунок, а починаючи з 25 березня 2014 року — не раніше четвертого операційного дня після дня зарахування гривень на цей рахунок.

Про це йдеться в постанові Правління Національного банку України від 18.04.2014 № 137 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 06 лютого 2014 року № 49 (зі змінами)».

Таке рішення було прийнято завдяки поступовому зниженню надлишкової волатильності, що останнім часом спостерігається на міжбанківському валютному ринку, та з урахуванням побажань і пропозицій банківської та ділової спільноти.

Вищезазначений термін здійснення операції з купівлі вповноваженими банками іноземної валюти за дорученням юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців діятиме до прийняття Національним банком України окремого рішення.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах