Спрощення умов ведення бізнесу від Міндоходів, або Уніфікація звітності

8 квітня 2014 8
Міністерство доходів і зборів України ініціює уніфікацію звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями

Міністерство доходів і зборів України ініціює уніфікацію звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами — підприємцями.

Це пропонується здійснити шляхом обєднання в одну таблиць 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування.

Відомством розроблено проект макету обєднаної звітності «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску», який розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.

На думку фахівців Міністерства, обєднання трьох таблиць в одну сприяєтиме спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи.

Ознайомитись із макетом можна на офіційному веб-порталі Міндоходів.

Також на головній сторінці порталу можна висловити свою думку стосовно спрощення звітності, узявши участь в опитуванні.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах