Збір сплачується під час здійснення кожної операції з купівлі іноземної валюти

15 квітня 2014 6
У листі НБУ роз’яснює нюанси сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час здійснення операцій з купівлі безготівкової та готівкової іноземної валюти

У листі НБУ роз’яснює нюанси сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (далі — збір) під час здійснення операцій з купівлі безготівкової та готівкової іноземної валюти. Наголошено, що збір сплачується під час здійснення кожної операції з купівлі іноземної валюти.

Під час здійснення зворотного обміну невикористаних готівкових гривень на готівкову іноземну валюту збір фізичною особою — нерезидентом не сплачується.

Банки, фінансові установи сплачують збір під час купівлі у фізичної особи залишку іноземної валюти, який менший, ніж номінальна вартість мінімальної банкноти, що перебуває в обігу.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах