Відтерміновані виплати деяких компенсацій

18 квітня 2014 12
Уряд «заморозив» надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах

Уряд «заморозив» надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, до 01.01.2015. Нагадаємо, що така допомога надається у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати за рахунок коштів державного бюджету в готівковій формі.

Також Кабмін призупинив дію нещодавно затвердженого порядку, який визначав механізм отримання компенсації за здорожчання пального. Так, Порядок виплати компенсації втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів та відповідним збільшенням ставок акцизного збору з пального для фізичних осіб, які користувалися пільгами щодо сплати податку з власників транспортних засобів, затверджений постановою КМУ від 12.02.2014 № 60, набере чинності 01.01.2016.

Постанови набирають чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах