Застосування різниць залежить від методу оцінки інвестиційної нерухомості

28 грудня 2015 22
Податківці роз’яснили, що у випадку обрання підприємством методу оцінки інвестиційної нерухомості за первісною вартістю такий об’єкт підлягає амортизації згідно з П(С)БО 7 «Основні засоби»

Податківці роз’яснили, що у випадку обрання підприємством методу оцінки інвестиційної нерухомості за первісною вартістю такий об’єкт підлягає амортизації згідно з П(С)БО 7 «Основні засоби». Тому платник податку на прибуток коригує фінансовий результат до оподаткування на різниці, які формуються відповідно до положень статті 138 Податкового кодексу України (ПК), у тому числі нараховану амортизацію.

Водночас якщо підприємство обирає метод оцінки інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю, то об’єкт інвестиційної нерухомості не підлягає амортизації згідно з П(С)БО 7. Тому платник податку на прибуток не коригує й фінансовий результат до оподаткування на різниці, передбачені статтею 138 ПК, у тому числі нараховану амортизацію.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах