Щодо сплати єдиного податку та ЄСВ мобілізованими підприємцями І та ІІ груп

8 травня 2014 11
Контролюючі органи списуватимуть платникам податковий борг, що виник у них внаслідок форс-мажорних обставин, як безнадійний, без нарахування штрафних санкцій та пені

Міндоходів надало роз’яснення щодо сплати єдиного податку та ЄСВ фізичними особами  підприємцями І і ІІ груп, які не працювали та не одержували дохід, у зв’язку із призовом та проходженням військової служби під час мобілізації (наказ від 06.05.2014 № 276).

Так, контролюючі органи списуватимуть таким платникам податковий борг, що виник у них внаслідок форс-мажорних обставин, як безнадійний, без нарахування штрафних санкцій та пені.

Крім того, такі особи звільнятимуться від сплати ЄСВ за себе за умови, що вони:

  • не здійснювали господарську діяльність у цей період;
  • не отримували дохід;
  • надали підтверджуючі документи з військових комісаріатів, у яких зазначається період перебування на військовій службі.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах