Як відобразити купівлю-продаж ліків у декларації з ПДВ

8 травня 2014 6
До внесення змін до форм податкової звітності операції з придбання та постачання лікарських засобів та медичних виробів відображаються у загальній декларації з ПДВ з позначкою 0110 та в додатку 5 до декларації

До внесення змін до форм податкової звітності операції з придбання та постачання лікарських засобів та медичних виробів відображаються у загальній декларації з ПДВ з позначкою 0110 та в додатку 5 до декларації.

При цьому в полі «номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість» проставляється цифра «7».

Операції з постачання лікарських засобів та медичних виробів, які оподатковуються за ставкою 7%, відображаються в рядку 2.2 «Інші операції, що оподатковуються за нульовою ставкою» декларації з ПДВ.

Операції з придбання лікарських засобів та медичних виробів на митній території України відображаються в декларації з ПДВ наступним чином:

  • у рядку 10.1 — при використанні їх в оподатковуваних операціях;
  • у рядках 10.2, 14.1, 15 — при використанні їх у неоподатковуваних ПДВ операціях; негосподарській діяльності; одночасно в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях.

Імпортні операції відображаються, відповідно, у рядках 12.1, 13.1, 14.1 декларації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах