Мобілізовані підприємці не платитимуть єдиний податок і ЄСВ

12 травня 2014 11
Контролюючі органи списуватимуть податковий борг як безнадійний приватним підприємцям — платникам єдиного податку першої та другої груп, які не здійснювали господарську діяльність та не отримували дохід, на період мобілізації

Контролюючі органи списуватимуть податковий борг як безнадійний приватним підприємцям — платникам єдиного податку першої та другої груп, які не здійснювали господарську діяльність та не отримували дохід, на період мобілізації. При цьому штрафи та пеню з єдиного податку не застосовуватимуть.

На підтвердження платники єдиного податку мають надати документ із військового комісаріату, де зазначено період проходження служби.

Разом із тим, звільнять від сплати єдиного соціального внеску фiзосіб, призваних на вiйськову службу, якi отримують грошове забезпечення. Приватних пiдприємцiв, якi обрали спрощену систему оподаткування та є платниками ЄСВ (при цьому в господарськiй дiяльностi не використовують працю найманих осiб), звiльнять вiд сплати єдиного внеску (за себе) за умови, якщо вони:

  • не здійснювали господарську діяльність;
  • не отримували доходи;
  • надали підтверджуючі документи з військкомату про період перебування на військовій службі.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах