Розмір штрафу за неподання звіту про контрольовані операції зменшиться

13 травня 2014 6
Перший звіт про контрольовані операції за період з 1 вересня по 31 грудня 2013 року подаватиметься до 1 жовтня 2014 року замість 1 травня 2014 року

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України» щодо звітного періоду при застосуванні норм трансфертного ціноутворення».

Законом встановлено, що перший звіт про контрольовані операції за період з 1 вересня по 31 грудня 2013 року подаватиметься до 1 жовтня 2014 року замість 1 травня 2014 року; не будуть застосовуватися штрафи у зв’язку із самостійним коригуванням грошових зобов’язань, пов’язаних із коригуванням цін у контрольованих операціях за цей період; необхідність зменшення розміру штрафів за неподання звіту про контрольовані операції, узгодження терміну «операції» із вже встановленим терміном «господарські операції» з метою однозначного їх застосування.

Законом пропонується доповнити підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України новим пунктом 23.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 4527.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах