Наближається термін сплати єдиного податку платниками третьої–шостої груп

14 травня 2014 4
Платники єдиного податку третьої–шостої груп сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного терміну подання податкової декларації за звітний квартал

Сплатити єдиний податок потрібно не пізніше 20 травня 2014 року.

Слід нагадати, що відповідно до пункту 295.3 Податкового кодексу України (ПК) платники єдиного податку третьої–шостої груп сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного терміну подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.  

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої–шостої груп є календарний квартал. Відповідно до підпункту 49.18.2 ПК податкову декларацію вищезгаданим платникам необхідно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім днем звітного кварталу.

Сплачувати єдиний податок потрібно за місцем податкової адреси платника.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах