SМS- та e-mail-розсилка повідомлень про результати розгляду реєстраційних заяв на нерухомість

20 травня 2014 12
Мін’юст доповнив низку заяв про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень новим реквізитом контактних даних — «електронна пошта»

Мін’юст доповнив низку заяв про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень новим реквізитом контактних даних — «електронна пошта». До цього ж заявником указувався лише номер телефону.

У зв’язку із цим уже починаючи з 20.05.2014 інформування про розгляд відповідних заяв держреєстраторами може здійснюватись як шляхом смс-повідомлень,  так і електронною поштою.

Для отримання заявником sмs-повідомлення/електронного листа про прийняте рішення за результатом розгляду заяви (запиту) в полі заяви (запиту) «Телефон заявника/електронна пошта» вказується номер мобільного телефону/адреса електронної пошти.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах