Особливості реєстрації книг обліку розрахункових операцій

26 травня 2014 2
До реєстрації в органах Міндоходів приймаються книги ОРО на РРО та на окрему господарську одиницю, форми яких затверджено Порядком № 417, зі змінами, внесеними Наказом № 844

Міністерством доходів і зборів України наказом від 28.08.2013 № 417 затверджено Порядок реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій.

Наказом від 24.12.2013 № 844 «Про внесення змін до Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій», внесено зміни до титульної сторінки та розділу III книги ОРО на реєстратор розрахункових операцій, а також до сторінки для щоденних записів книги ОРО на окрему господарську одиницю.

Отже, до реєстрації в органах Міндоходів приймаються книги ОРО на РРО та на окрему господарську одиницю, форми яких затверджено Порядком № 417, зі змінами, внесеними Наказом № 844.

Також до реєстрації в органах Міндоходів приймаються книги ОРО, форми яких визначені попереднім Порядком реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок, затвердженим наказом ДПАУ від 01.12.2000 № 614. При цьому на титульну сторінку книг ОРО вносяться додаткові реєстраційні відомості, передбачені Порядком № 417, які засвідчуються підписом посадової особи та печаткою відповідального підрозділу органу Міндоходів.

У випадку придбання суб’єктами господарювання книг ОРО за формами, затвердженими Порядком № 417 до набрання чинності Наказом № 844 реєстрація таких книг в органі Міндоходів можлива шляхом внесення змін до розділу III книги ОРО на РРО та до сторінки для щоденних записів книги ОРО на окрему господарську одиницю, що забезпечить їх відповідність формам книг ОРО, визначеним Наказом № 844.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах