Забезпечено умови для виплати підприємствами компенсацій мобілізованим працівникам

30 грудня 2015 10
Уряд забезпечив умови для виплати підприємствами, установами та організаціями компенсацій мобілізованим працівникам

Уряд забезпечив умови для виплати підприємствами, установами та організаціями компенсацій мобілізованим працівникам. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 25 грудня 2015 року.

Прийняття документа дозволить реалізувати норми статті 119 Кодексу законів про працю України щодо здійснення компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Відповідно до розпорядження Уряду на ці цілі додатково спрямують 41, 276 млн. грн. Ці кошти перерозподілено на відповідну бюджетну програму за рахунок економії за іншими статтями видатків з держбюджету.

Уряд доручив Міністерству соціальної політики забезпечити погодження видатків держбюджету з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету, а Міністерству фінансів — внести після зазначеного погодження відповідні зміни до розпису держбюджету.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах