Незмінність істотних умов трудового договору при переміщенні працівника

30 грудня 2015 18
Право власника на переміщення працівників обмежується умовами трудового договору

Право власника на переміщення працівників обмежується умовами трудового договору: в межах цих умов переміщення можливе, поза ним — протизаконне.

Отже, при переміщенні діє принцип незмінності істотних умов договору, тобто залишаються незмінними всі суттєві умови трудового договору (спеціальність, кваліфікація, найменування посади). Навіть якщо на підприємстві відбулися зміни в організації виробництва й праці і таке переміщення є мотивованим, зумовленим інтересами виробництва, а також проведене відповідно до вимог частини другої статті 32 Кодексу законів про працю України.

На цьому наголосив Верховний Суд, вирішуючи питання про усунення розбіжностей у застосуванні судами норм матеріального права щодо правомірності переміщення працівника на підприємстві.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах