Оновлено форму Погодження дорожнього перевезення небезпечного багажу

29 травня 2014 10
Підрозділ ДАІ видаватиме зазначене погодження не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання заяви та документів

МВС внесло зміни до Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом МВС від 26.07.2004 № 822 (далі — Правила).

Так, у новій редакції викладено форму Погодження дорожнього перевезення небезпечного багажу. Зокрема, вона називатиметься Погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів (далі — Погодження маршруту). Також вона міститиме інформацію щодо кількості вантажу.

Водночас змінами встановлено, що підрозділ ДАІ видаватиме зазначене погодження не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання заяви та документів (раніше — не пізніше 5 робочих днів).

Також у Правилах прописали підстави для відмови у видачі, для переоформлення, для видачі дубліката та для анулювання Погодження маршруту.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах