Умови сплати ЄСВ із грошового забезпечення та пенсійних виплат батькам-вихователям та прийомним батькам

3 червня 2014 9
Міндоходів розглянуло порядок нарахування та утримання ЄСВ із сум грошового забезпечення, які отримують батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та прийомні батьки

Міндоходів розглянуло порядок нарахування та утримання ЄСВ із сум грошового забезпечення, які отримують батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та прийомні батьки.

Однак, якщо батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу та прийомні батьки починають отримувати будь-який із видів пенсійних виплат, сплата ЄСВ припиняється з дати настання непрацездатності.

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV передбачені такі види пенсійних виплат, як:

  • пенсія за віком;
  • пенсія у зв’язку із втратою годувальника;
  • пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства).

Настання непрацездатності розглядається як досягнення пенсійного віку, визнання інвалідом або отримання права на пенсію у зв’язку із втратою годувальника.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах