Розширено права омбудсмена

13 червня 2014 9
Дію Закону «Про уповноваженого ВР з прав людини» поширено на відносини, що виникають між юр- та фізособами

Раніше Закон України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» поширювався лише на відносини між громадянами України та органами державної влади. Тобто Закон унеможливлював реалізацію Уповноваженим ВРУ з прав людини своїх функцій у приватному секторі.

Законом України від 13.05.2014 № 1262-VII внесено зміни до деяких законів України щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту персональних даних.

Тепер Закон України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини» поширюється й на відносини, що виникають між юридичними особами не лише публічного, але і приватного права, а також фізичними особами, які перебувають на території України.

Крім цього, у Закон «Про захист персональних даних» введено поняття «згода суб’єкта персональних даних» — добровільне волевиявлення фізособи (за умови його обізнаності) щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки, висловлене у письмовій формі або у формі, що дозволяє зробити висновок про надання згоди.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах