Робоча ситуація дня: Виправляємо помилку у формі № 1ДФ за перевірений період

16 червня 2014 10
Як у формі № 1ДФ виправити помилкові суми виплачених платникам єдиного податку доходів, з яких не утримувався ПДФО, якщо вказаний період вже перевірявся податківцями?

Потрібно подати уточнюючий розрахунок.

Відповідно до пункту 50.1 Податкового кодексу України (ПК) виявлені в податковій декларації помилки підлягають виправленню.

Однак, якщо платник податків уточнює показники декларації, поданої за період, що перевірявся, орган контролю має право на проведення позапланової перевірки платника за відповідний період (п. 50.3 ПК).

Тобто виправити помилку за період, що перевірявся, можна, але це надасть податківцям право на проведення позапланової перевірки за такий період.

Уточнюючий розрахунок подається за формою, чинною на час його подання (п. 50.1 ПК).

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок його заповнення та подання затверджені наказом МДЗ від 21.01.2014 № 49 (далі — Порядок № 49).

Уточнюючий розрахунок за формою № 1ДФ містить інформацію лише за тими рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію (у графі 9 вказується 1), а другий вносить правильну інформацію (у графі 9 вказується 0) (п. 4.4 Порядку № 49).



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах