Кабмін може вводити додаткові санкції у відповідь на дії держави-агресора

4 січня 2016 20
Уряду на законодавчому рівні дозволено вчиняти додаткові заходи у відповідь на дискримінаційні та/або недружні дії щодо України, які застосовуються державою, визнаною Верховною Радою України державою-агресором та/або державою-окупантом

Уряду на законодавчому рівні дозволено вчиняти додаткові заходи у відповідь на дискримінаційні та/або недружні дії щодо України, які застосовуються державою, визнаною Верховною Радою України державою-агресором та/або державою-окупантом.

При цьому додатковими заходами, що можуть застосовуватися за рішенням КМУ у відповідь, є:

  • заборона зовнішньоекономічних операцій або установлення обмеження на їх здійснення;
  • скасування тарифних пільг (тарифних преференцій) щодо ставок Митного тарифу України шляхом зупинення звільнення від оподаткування ввізним митом, застосування пільгових чи повних ставок ввізного мита або скасування тарифних квот.

Рішення КМУ про застосування заходів у відповідь на дії держави-агресора та/або держави-окупанта має містити строк їх застосування. Виняток становлять лише випадки застосування заходів, що призводять до припинення прав, та інших заходів, які за змістом не можуть застосовуватися тимчасово.

Закон чинний з 01.01.2016.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах