Автомобільні перевізники мають сплатити заборгованість із адміністративно-господарських штрафів

19 червня 2014 7
Укртрансінспекція повторно звертається до автомобільних перевізників із проханням погасити заборгованість із накладених адміністративно-господарських штрафів за допущені порушення автотранспортного законодавства шляхом перерахування коштів до державного бюджету України

Укртрансінспекція повторно звертається до автомобільних перевізників із проханням погасити заборгованість із накладених адміністративно-господарських штрафів за допущені порушення автотранспортного законодавства шляхом перерахування коштів до державного бюджету України. У разі несплати адміністративно-господарські штрафи будуть стягуватись органами виконавчої служби.

Особливу увагу необхідно звернути перевізникам, що здійснюють міжнародні перевезення пасажирів і вантажів. Вони повинні сплатити адміністративно-господарські штрафи до 1 липня 2014 року, інакше інформацію про несплату буде надіслано до митних органів.

Таким чином, випуск або допуск з/на територію України транспортного засобу, що виконує міжнародні перевезення та на якому здійснено порушення автотранспортного законодавства, здійснюватиметься лише після надання водієм документа про сплату штрафу чи виконання припису, якщо скаргу на постанову щодо накладання адміністративного стягнення не задовольнили.

Окрім того, така інформація буде враховуватись при видачі Укртрансінспекцією дозвільних документів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах