Що слід знати про процедуру вилучення документів на підприємстві

8 липня 2014 16
Мін’юст нагадав, що тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється виключно на підставі ухвали слідчого судді, суду

Мін’юст нагадав, що тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється виключно на підставі ухвали слідчого судді, суду.

В ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів має бути зазначено, зокрема, найменування юрособи, яка має надати тимчасовий доступ до речей і документів, назва, опис, інші відомості, які дають можливість визначити речі і документи, до яких повинен бути наданий тимчасовий доступ, розпорядження надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів зазначеній в ухвалі особі та надати їй можливість вилучити речі і документи, якщо відповідне рішення було прийнято слідчим суддею, судом.

Причому юрособа, зазначена у відповідній ухвалі слідчого судді, суду як володілець речей або документів, зобов’язана надати тимчасовий доступ до речей і документів лише особі, вказаній у такій ухвалі слідчого судді, суду.

У свою чергу, остання зобов’язана пред’явити юрособі оригінал відповідного судового рішення, вручити його копію, а також залишити опис речей і документів, які були вилучені на виконання такого рішення.

На вимогу володільця особою, яка пред’являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених документів. Копії вилучених документів виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або особи, яка пред’являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах