За фінансування сепаратизму — позбавлення волі

10 липня 2014 14
Верховна рада України внесла зміни до Кримінального кодексу України (КК) щодо кримінальної відповідальності за фінансування сепаратизму

Верховна рада України внесла зміни до Кримінального кодексу України (КК) щодо кримінальної відповідальності за фінансування сепаратизму.

Зокрема, Кримінальний кодекс доповнено статтею 110², в якій передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі за фінансування дій, вчинених із метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.

У Примітці 1 до статті 110² КК визначено, що фінансуванням дій, передбачених у цій статті, є дії, вчинені з метою їх фінансового або матеріального забезпечення. Такі злочинні дії можуть кваліфікуються як вчинені у великих або особливо великих розмірах, що прямо пропорційно впливає на строки позбавлення волі при визначенні покарання.

Закон набере чинності з 11.07.2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах