Бюджетні рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад

6 січня 2016 55
Податківці повідомляють про введення в дію рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад

У зв’язку з об’єднанням у 2015 році територіальних громад сіл, селищ, міст і відповідно до листа ДКСУ «Про відкриття бюджетних рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад» від 22.12.2015 № 14-10/1183-32323 податківці повідомляють про введення в дію рахунків для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад.

Дата введення в дію рахунків — 05.01.2016.

При цьому у зв’язку з об’єднанням у 2015 році територіальних громад сіл, селищ, міст рахунки для зарахування надходжень будуть відкриті лише для центрів об’єднаних територіальних громад, а для громад, які увійшли до їх складу, рахунки будуть закриті.

Рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад вводяться в дію лише за кодами класифікації доходів бюджету, які були передбачені рішеннями про місцеві бюджети на 2015 рік та згідно з інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2015 році.

У подальшому рахунки довідкриваються (перевідкриваються) згідно з рішеннями про місцеві бюджети об’єднаних територіальних громад на 2016 рік та інформацією органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, отриманою у 2016 році.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах