Змінено Методику обчислення сукупного доходу сім’ї

16 липня 2014 2
Внесено зміни до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги

Внесено зміни до Методики обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, затвердженої спільним наказом Мінпраці, Мінекономіки, Мінфіну, Держкомстату та Держкоммолодьспорттуризму від 15.11.2001 № 486/202/524/455/3370.

До сукупного доходу сім’ї також включатимуть:

  • доходи від продажу власної продукції тваринного походження;
  • доходи від продажу об’єктів нерухомого майна та транспортних засобів (за виключенням сум, які були використані на лікування або подолання наслідків надзвичайної ситуації у розмірі не менше 10 прожиткових мінімумів на одну особу з розрахунку на місяць, за умови документального підтвердження).

Не включатимуть до сукупного доходу сімей:

  • оплату праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у т. ч. у день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів;
  • вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, дитячих новорічних подарунків.

Види соцдопомоги поповнила компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах