Відцифровані відбитки пальців заноситимуться до держреєстру

23 липня 2014 8
Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Законом внесено зміни до чинного закону, якими передбачається включення відцифрованих відбитків пальців рук до Єдиного державного демографічного реєстру, а також низки документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус і які призначені для виїзду за кордон.

Окрім цього, встановлено, що порядок отримання відцифрованих відбитків пальців рук встановлює Кабінет Міністрів України.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 4991.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах